O NAS

Przedsiębiorstwo Usługowo Transportowe KASTRANS Paweł Kasprowicz działa prężnie w obrębie granic województw: Wielkopolskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego. Firma dysponuje własną żwirownią oraz składem kamieni ogrodowych i galanterii ogrodowej. Siedziba mieści się w miejscowości Wymysłowo 30 na trasie Gniezno-Trzemeszno. Specjalizujemy się także w świadczeniu Usług Transportowych pojazdami samochodowymi samowyładowczymi od 3 do 28 ton

Jesteśmy solidną Firmą, która od kilku lat działa w branży na terenie powiatów: Gnieźnieńskiego, Żnińskiego, Wrzesińskiego, Wągrowieckiego, Słupeckiego, Konińskiego oraz Mogileńskiego. Uzyskaliśmy zaufanie Naszych Klientów, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i indywidualnie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

?

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo poza usługami transportowymi: piaski, żwiry, czarną ziemię oraz kamienie ogrodowe z Polski i z całego świata (tj. grys, bazalt, dolomit, kora kamienna lub otoczak, Thassos White, róża pustyni, bryły szklane i inne) w bardzo konkurencyjnych cenach. Ponadto oferujemy szeroki wybór galanterii ogrodowej: grille, fontanny, donice, figury). Szeroki tabor specjalistycznego sprzętu pozwala na szybką i sprawną produkcję oraz realizację zamówień wraz z transportem pojazdami samochodowymi samowyładowczymi.